OKRĄGŁY STÓŁ SKANDYNAWSKI ROZKŁADANY S56 DĄB CZARNE NOGI

1 447,15 zł

OKRĄGŁY STÓŁ SKANDYNAWSKI ROZKŁADANY S56 DĄB CZARNE NOGI

OKRĄGŁY STÓŁ S56 TO NIE TYLKO MEBEL, TO ELEGANCJA I FUNKCJONALNOŚĆ KTÓRA SPRAWI, ŻE CODZIENNE POSIŁKI ZAMIENIĄ SIĘ W WYJĄTKOWE CHWILE. WYKONANY Z SOLIDNEGO DREWNA DĘBOWEGO POSŁUŻY CI PRZEZ WIELE LAT.

STÓŁ ROZKŁADANY NA SOLIDNEJ PROWADNICY KULKOWEJ UŁATWIAJĄCEJ ROZŁOŻENIE STOŁU. STÓŁ MOŻE ROZŁOŻYĆ SIĘ O 1, 2, 3, 4 LUB 5 WKŁADEK, 50 CM KAŻDA.

(0/5)

  Stoły okrągłe rozkładane

  Okrągły stół to mebel, który doskonale nadaje się do różnych zastosowań oraz pomieszczeń. Równie dobrze sprawdzi się w kuchni, jak i salonie, dużym hallu, na tarasie czy w jadalni. Oczywiście w każdym przypadku musi być dopasowany gabarytami nie tylko do danego pomieszczenia, ale również do przewidywanej liczby osób, które będą przy nim zasiadać. A czy będzie potrzebny stół okrągły 70 cm czy też stół okrągły rozkładany 300 cm, nie będzie problemu, aby wykonać go dla Ciebie w stylu pasującym do miejsca, w którym się znajdzie.

  Niezależnie od rozmiaru i koloru, okrągły stół pomaga w nadaniu pomieszczeniu „wrażenia lekkości”.  Dlatego stoły okrągłe można spotkać w wielu różnych miejscach. W mieszkaniu prywatnym stół okrągły z krzesłami stoi zazwyczaj w salonie i zbierają się przy nim domownicy oraz zasiada się z gośćmi. Elegancka restauracja? Musi pojawić się w niej stół okrągły glamour. Salon lub przestrzeń wypoczynkowa? Stół kawowy okrągły to niejako jej element obowiązkowy. Przykładów można by mnożyć. 

  Stoły okrągłe zwykłe i rozkładane

  Stylowy Meblowy może wykonać dla Ciebie zarówno klasyczny drewniany stół, jak również stół okrągły rozkładany. Ten drugi wariant warto rozważyć, gdy na co dzień nie ma się zbyt dużego metrażu, jednak od czasu do czasu potrzebne jest miejsce dla większej liczby gości. Taki stół może mieć różne wymiary – nie ma problemu, aby stworzyć stół okrągły 90 cm rozkładany, stół okrągły rozkładany 80 cm, a nawet bardzo duże modele - stół okrągły rozkładany na 12 osób czy stół okrągły rozkładany 250 cm. Jeśli tyle właśnie miejsca potrzebujesz – zapewnimy je!

  Modele rozkładane mogą występować w każdym stylu aranżacyjnym. Stół okrągły rozkładany nowoczesny doskonale nadaje się nie tylko do wnętrza nowoczesnego, ale również może uzupełnić umeblowane minimalistyczne oraz skandynawskie. Stół okrągły rozkładany glamour będzie ozdobą eleganckiego salonu, podkreślając luksusowy wystrój, a stół drewniany okrągły rozkładany, wykonany z naturalnego drewna, jest idealnym uzupełnieniem pomieszczenia w klasycznym lub rustykalnym stylu aranżacji.

  Stoły okrągłe do jadalni, kuchni i salonu – zalety

  Stoły drewniane okrągłe oraz stoły o tym kształcie, lecz wykonane z różnych materiałów – np. mający drewniany blat stół okrągły na jednej nodze metalowej – mają szereg zalet, które warto mieć na uwadze podczas wyboru umeblowania. Głównym będzie oszczędność miejsca. Okrągły stół do jadalni czy okrągły stół do kuchni lub innego pomieszczenia zajmuje mniej miejsca niż stół prostokątny o tym samym rozmiarze, ponieważ nie ma narożników. To podnosi również bezpieczeństwo – unika się przypadkowego uderzenia, co jest istotne zwłaszcza, gdy w pomieszczeniu często bywają dzieci.

  Okrągłe białe stoły pozwalają na optyczne rozjaśnienie pomieszczenia. To bardzo praktyczne gdy nie ma ono wystarczającej ilości okien pozwalających na wpuszczenie naturalnego światła. A wszystkie stoły okrągłe są praktyczniejsze od pozostałych w pomieszczeniach o planie kwadratu lub w strefach wydzielonych na takim planie. Stoły do jadalni okrągłe, podobnie jak modele do salonu czy kuchni, sprzyjają lepszej komunikacji i interakcji między osobami siedzącymi przy stole. Dzięki temu są idealne do spotkań towarzyskich i rodzinnych. Eliminują także problem hierarchii przy stole. Nie trzeba martwić się o to, kto powinien zasiadać przy głównej części stołu zgodnie z zasadami savoir-vivre.

  Okrągły stół rozkładany na lata użytkowania

  Niezależnie od tego, czy chcesz nabyć stół okrągły biały, stół okrągły 80 cm czy stół okrągły czarny, zawsze jest to inwestycja dokonywana z myślą o wielu latach efektywnego używania. Dlatego istotną rolę pełnią materiały wykonania mebla. W Stylowy Meblowy korzystamy wyłącznie z solidnych, dlatego wszystkie nasze stoły białe okrągłe – i utrzymane w innej kolorystyce – cechuje duża odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz takie czynniki zewnętrzne, jak pleśń, wilgoć czy promienie słoneczne. Przez lata będą wyglądać jak nowe!

  W naszej ofercie znajdziesz zarówno samodzielne stoły drewniane okrągłe rozkładane, jak i zestawy, Na zestaw składa się stół okrągły rozkładany z krzesłami lub klasyczny stół okrągły z krzesłami. Możesz zadecydować o tym, jak będzie wyglądać stół okrągły drewniany lub stół okrągły loft - może mieć dowolnie zaprojektowaną podstawę. Co powiesz na stół okrągły rozkładany na jednej nodze? Albo stół w stylu loft na trapezowatej podstawie z metalu? Z nami wszystko jest możliwe!

  Twój wymarzony okrągły stół już czeka na Ciebie!

  Jeśli potrzebny Ci stół kuchenny okrągły, przeznaczony do salonu stół okrągły 100 cm (rozkładany lub zwykły), bądź też inny stół rozkładany – zgłoś się do nas. Oferujemy szeroki wybór okrągłych stołów we wszystkich rozmiarach. A ponieważ ich koszt jest bardzo przystępny, na stół okrągły rozkładany biały czy stół okrągły 90 cm z pewnością możesz sobie pozwolić bez zbytniego nadważenie posiadanego budżetu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli nam stworzyć dokładnie taki mebel, jakiego potrzebujesz.

  Stół okrągły rozkładany 8-osobowy? Stół dębowy okrągły? A może stół dębowy okrągły rozkładany? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz!